Prikazuje se svih 11 rezultata
Hrana
PET EXPERT Gamarus 1000 ml / 180g
13,15 € / kom.Cijena za j.m.: 13,15 € / l
Cijena na 10. 9. 2026.: 13,15 €
Oprsnice
Pet Expert ham za psa
Raspon cijena: od 14,50 € do 16,20 € / kom.
Mesne poslastice
Expert Nature Chicken & Cod Sandwich poslastica za pse 100 g
3,80 € / kom.Cijena za j.m.: 38,00 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 3,80 €
Poslastice
Expert Nature Duck & Cod mekane trakice s patkom i bakalarom za pse 500g
13,70 € / kom.Cijena za j.m.: 27,40 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 13,70 €
Poslastice
Expert Nature Duck Bites poslastica za pse 60 g
2,70 € / kom.Cijena za j.m.: 45,00 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 2,70 €
Poslastice
Expert Nature Duck Sandwich poslastica za pse 100 g
3,70 € / kom.Cijena za j.m.: 37,00 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 3,70 €
Poslastice
Expert Nature Kalcij kost s janjetinom za pse 500g
13,70 € / kom.Cijena za j.m.: 27,40 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 13,70 €
Poslastice
Expert Nature Lamb & Cod poslastica za pse 100 g
3,80 € / kom.Cijena za j.m.: 38,00 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 3,80 €
Mesne poslastice
Expert Nature pileće nogice za pse 8 kom/70 g
2,65 € / kom.Cijena za j.m.: 37,86 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 2,65 €
Poslastice
Expert Nature zečje uši punjene pačetinom za pse 75 g
3,30 € / kom.Cijena za j.m.: 44,00 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 3,30 €
Drvena stelja
Nature Wooden Chips Softwood stelja za glodavce 35 L / 2,5 kg
6,20 € / kom.Cijena za j.m.: 2,48 € / kg
Cijena na 10. 9. 2026.: 6,20 €